דף הבית >> שירות >> ברכת נוי
 

אילן ימית עיצובים במים


מבוא:
לברכת הנוי בגינה הביתית ופרטית תרומה רבת היקף לנוכחותה ויופיה של הגינה, לאווירה קסומה ושלווה המתפרסת ומתמזגת בטבעיות כמעט ברוב הסגנונות המוכרים בענפי סגנונות הגן בארץ ובעולם.

ברכת נוי איכותית היא אלמנט דומיננטי בחזות הנוף בגינה, קביעת מיקום הברכה ומידותייה נובעים ממחרוזת שיקולים שבאים לתת תוצאה מכל נקודת מבט על פני הקרקע או ממפלס עליון של הבית.

ניתן לבנות סביב הברכה רחבת אירוח ופנאי לאלו האוהבים להקשיב לזרימת המים, או אולי בנייה ב-קו מרוחק שמאפשר התבוננות ממרחק, את זרימת המים ניתן לווסת על פי הצורך, ולאפשר את הזליגה ממוקד בודד וממספר מוקדים שונים בהתאם לנפח מפלסים ומדרגי גובה של הברכה..

אנחנו עושים מיוחד פשוט כך
אז איזה סוג של ברכה אתם צריכים, מאיזה חומר נבנה אותה, כיצד נעצב את ברכת הנוי, מה החשיבות בהתקנת אביזרים איכותיים בטיחותיים ובעלי תו תקן, מה ניתן לשלב בברכה בנוסף לבנייה סטנדרטית, ובעיקר, כמה זה עולה ומה משמעות התחזוקה מבחינת זמן ועלויות ?
 

קבלו המלצה ותובנה בסיסית חינם. ברכת נוי איכותית היא עניין של עשרות אלפי שקלים, ברכה בעלת יציקת בטון וקונסטרוקציה של ברזל כולל הכנה מוקדמת ומובנת לכניסה ויציאת האבזור הטכני כגון מנוע גורס עלים מסנן פילטר תאורה מימית משוקעת במים נקודות ריקון ומילוי לרבות מערכת שליטה ובקרה עם גישה תפעולית נוחה.

איטום פנימי וחיצוני, חיפוי חיצוני של ברכה בעץ גושני מעובד מחוסם שנקנה ממחסן עצים, מוטות במבוק, אדני רכבת, בלוק אמריקאי, לבנים בריקים, לבני זכוכית ועוד..

ברכה בהתאמה אבסולוטית לסגנון הגינה וסביבת הבית:


בין הרצוי למצוי. אנחנו נבצע את התכנון הרעיוני שלכם עם עיצוב שמספר את כל הסיפור באלמנט אחד, אתם מוזמנים להקשיב לרעיונות יוצאי דופן גם בברכת נוי קטנה, מעל ובתוך הקרקע, במרפסת ובכל מקום שמתאים לכם.

צרו קשר אם אתם מעוניינים בהערכת מחיר כללית בטלפון במייל ב-ווטסאפ פקס ובכל צורה שנוח לכם, את מועד הפגישה נתאים ללוח הזמנים שלכם.