ברוכים הבאים


שירותי הגינון של אילן ימית מתמקדים בשתי מישורי ליבה, הראשון מציע מענה לשירותי תחזוקה ואחזקת הגן על בסיס חודשי או בעבודה חד פעמית לרענון וטיפוח הגינה, ואילו המישור השני עוסק בבניית גינות לרבות תכנון עיצוב וביצוע משלב התשתית.

שירותי הגינון של האחים אילן ואדי מבוססים על ידע מקצועי וניסיון מוכח לצד יכולת טכנית ברמה גבוהה עם מענה איכות ופיתרון יצירתי לכל דרישה, אילן אמון על מתן שירותים בתחום ההחזקה, ואדי אמון על בניית גינות / שדרוג גינות הכוללים את מירב הפתרונות לעיצוב ותכנון גינה במתכונת קלאסית ומודרנית.

במגוון תחומי השירות:
  • עבודות גיזום לעיצוב בדילול נוף
  • השבחה והכשרת קרקע / אדמה
  • טיפול דשא סינטטי /דשא טבעי
  • הדברת עשבייה ומזיקי הקרקע
  • עבודות שיפוץ ובניית אלמנטים
גינה מודרנית מצריכה לרוב בעלי מקצוע בתחומים שונים כגון עבודות חשמל אינסטלציה עבודות בנייה ריצוף קירוי חיפוי ועוד, אנחנו מבקשים לנסות ולתת לך מענה לכל הפרמטרים תחת דגל אחד - במיומנות באחריות ובשירות הלבבי המאפיין ומלווה כל פרוייקט מזה למעלה מכשתי עשורים של עשייה ונוכחות שלא ניתן להתעלם ממנה.
 

מקבץ תחומים בשלבי אחזקת הגן:

אם הדברים נשחקים בתוך הבית המוגן, אייך לא ישחקו בשטח פתוח ? לכן, ובאופן חריג אנו נציע לטפח את כל הדרוש, צביעת גדר השלמת תאורה תיקוני טיח וצבע, עבודות חשמל וכיוצא באלו, אתם מקבלים שירות שמחזיר את החצר והגן לשטח בעל חיוניות מן ההיבט הפרקטי ומן ההיבטים בתצורת הנוף בלבוש חדש.

מטפחים את הנוף הצומח. מרעננים ומחדשים את שגשוג צמיחת הנוף ומקדישים את מלא תשומת הלב גם לקטן שבניואנסים, אנחנו נרצה שתזמינו אותנו שוב - אז אתם מוזמנים למידע נוסף אודות מפרט השירות ותהליך ההעשייה המוביל אותנו מעל 2 עשורים. ( קרא עוד )

אחזקה ובניית גינות

לאלו שנולדו אחרי הפריחה באביב ורוצים לגלות את סוד קסמה

לרשותכם בכל שאלה מידע יעוץ והדרכה