דף הבית >> אודות
 
מתאימים את הגינה לסגנון החיים האישי שלך

מידע כללי:

אילן ואדי הם שני אחים העוסקים בתחומים שונים ומשלימים בתחומי גננות נוי, אילן ממוקד במתן שירותי חצרנות ניקיון גינות ושירותי תחזוקה עם עבודות נלוות על פי דרישה ביבנה רחובות וואזור השפלה, ואילו אדי עוסק בתחום הטכני המקצועי בתהליך תכנון גינות ובנייתם ממסד עד טפחות - שירות שניתן מהקריות עד איזור השפלה.

אנו מכירים בערך החיוניות של הגינה לא רק בשלב ההקמה אלה ובעיקר בשלב בו נכנסים להחזקה ומקדישים מרב תשומת הלב לניואנסים שנמצאים בפרטים הקטנים, ומעניקים ביטוי ופרשנות רחבה לתפישת עולמך, הגינה כ מוצר המתמזג עם מבנה הבית הוא מוצר ממנו תוכלו להפיק את המקסימום שאפשר.

גם בתחזוקה .אנו שואפים לעשות יותר ולשקם אלמנטים מיושנים ולבצע חידוש או החלפה נקודתית על פי הצורך, לעתים די במגע קל בגינה היכול לשנות את כל התמונה, אנו לרשותכם במענה טלפוני כדי להסביר כיצד זה עובד ביעילות מוכחת שנים רבות.

כאשר האחזקה נעשת בזמן הרווח כולו שלכם, אדי ואילן מחזיקים מחסני כלי עבודה בקריות וברחובות ומשלבים כוחות כאשר נכנסים לפרויקט של בניית גינה, גם כאן תגלו כי שירות הקמת הגינה שלנו הוא שירות יחודי המבוסס על יצירה חופשית המבעבעת ועולה מתוך השקפת עולמכם.


המוטיב המרכזי המלווה את התהליך מבוסס על עקרונות המקצוע עם הסמכה מקצועית בניסיון המעוטר באין ספור פרויקטים בבתים פרטיים ובתי מגורים משותפים ברחבי הארץ.

גם בחלוף שנים רבות עם צבירת הניסיון הסקרנות נמצאת בלב העניין, אחזקת גינה ביד הזהב של אילן מותירה את הגינה נקייה מטופחת ומסודרת בדיוק כמו שאתם אוהבים, בתחומי העיסוק אתם מוצאים שירות אפקטיבי גם לגינה במרפסת המבנה של הבית או הבניין בו אתם גרים.

אתם מוזמנים לגלות באתר את שפע האופציות העומדות לרשותכם החל משירות אחזקת גינה עד הקמת גינה חדשה משלב התשתית, אנו עובדים עם חומרים איכותיים ובעלי תקינה, וממזגים בין הגינה הקלאסית לגינה המודרנית בשפע של וריאציות ועיצובים מרהיבים.
 
בואו למצוא את הפיתרון שלכם במקום בטוח, נבנה עבורכם גינה שתיתן מענה מושלם לכל צורך, גינה שתשמר את חיוניותה וערכה הוויזואלי ותתרום נופך מעוצב בסגנון ובסטייל האישי אליו תוכלו להתחבר בקלות רבה מאוד. (למידע נוסף אודותנו (הקליקו)