תכנון גינה הוא אינו אלה מושג כולל, והמקסימום שלנו הוא ברוב המקרים המינימום של האחר. את התכנון שנבצע עבורכם ניתן ליישם בתהליך פשוט בו אתם מתארים את הצורך במהלך ביקורנו בשטח, לאחר עיבוד הנתונים נתאר ונציג את דרך החשיבה שלנו לגבי כל מקטעי הגן בתחום העיצוב, סוג ומרכיב החומרים לרבות, הליך הביצוע מועד הסיום והיקף האחריות.
 

להתחבר למוצר תקין

זה אומר שהתכנית מגובשת, שכל הנתונים הרלוונטים מבוססים על חשיבה ידע וניסיון מקצועי שלא יותיר אתכם עם הפתעות לא נעימות, נסביר לכם את ההיגיון שלנו בין רצוי למצוי, וגם אתם תוכלו לגלות כי מימשנו את הפוטנציאל בדרך הטובה ביותר שניתן למצוא בענף.
בשום שלב בתכנון לא לוקחים את הדבר כמובן מאלייו

תכנון גינות

גם דבר ברור מאלייו יכול להתגלות כדבר מורכב

תכנון גינה מודרנית

לתכנן גינה עם השראה

עולם של יצירה. באמצעותנו תוכלו לקבוע כיצד תוצג הגינה בסביבה הפרטית שלכם. גינה עם תכנון קפדני שלא מותיר שובלים ללא אפקט מעניין משתרג וזורם עם עיצוב הנוף.

עם תכנון גינה קטנה נבצע אשליית עומק ומרחב גדול, בתכנון מרפסת גן נאגד את השיקולים שלא יגרמו נזקי תשתית, תכנון השתילה תואם לתנאי אקלים ומובחן בין גינה פרטית בבית קרקע לבין גינה במרפסת עם אופציה להקמת גינה במצעים קשיחים כגון גינה תלויה/צפה, ללא אדמת קרקע טבעית.תכנון ועיצוב שמייצרים השוואה איכותית יחס ופרופורציה. אנו נציע לכם למקסם את מודל התכנון ומתכונת העיצוב בהתאם לצרכים המשפחתיים עם חלוקה נכונה בין מקטע פרקטי למקטע היצוגי בדינמיקה חזותית יפה נעימה ומשרה אווירת קסם שלא ניתן להתעלם ממנה.

תכנון גינה מודרנית השזורה בין הנוחות המקסימלית ונוכחות אופטימלית  שמעשירה את הגינה באווירה סגנון וסטייל שלא תמצאו במקום אחר.